FORUM Sp. z o.o. jest firmą, która świadczy usługi celno – spedycyjne w transporcie lotniczym, morskim, drogowym i kolejowym. Powstała w 1990 roku. W październiku 1996 r. FORUM Sp. z o.o. uzyskała koncesję Prezesa Głównego Urzędu Ceł na prowadzenie agencji celnych. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Od 2007 r. jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci niezależnych operatorów logistycznych Tandem Global Logistics, która prowadzi działalność w ponad 70 krajach na całym świecie. Więcej informacji o sieci można uzyskać na stronie: www.tandemgloballogistics.com

Posiadamy sześć oddziałów w całej Polsce: w Warszawie, Błoniu, Bełchatowie, Śremie, Nysie i Gdyni, w tym agencje celne. Większość biur znajduje się blisko, bądź na terenie Urzędów Celnych, co pomaga szybko reagować na wszystkie potrzeby klientów.

Od 2011 roku posiadamy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO  (certyfikat AEO nr PL AEOC 4400000110075) w zakresie uproszczeń celnych. Dzięki temu klientom korzystającym z usług  naszych agencji celnych możemy zapewnić dodatkowe ułatwienia.
Certyfikat AEO jest gwarancją, że firma  przestrzega wymogów celnych, przez co posiada wysoką wiarygodność w oczach organów celnych.
Status AEO przyznany w Polsce ważny jest we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Uczciwość, rzetelność i profesjonalizm, którymi od początku istnienia firmy kieruje się spółka zostały docenione, w styczniu 2004 r. FORUM Sp. z o.o. otrzymało zaszczytny tytuł „SOLIDNEJ FIRMY 2003” za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Jesteśmy rekomendowani przez Krajowy Rejestr Długów jako wiarygodny kontrahent.

PLL LOT S.A. przyznały FORUM Sp. z o.o. tytuł CARGO MILIONERA i Najlepszego Agenta Sprzedaży LOT CARGO za przewiezienie w 2004 r. ponad
1 miliona kg cargo rejsami PLL LOT S.A.