Oddział Lotniczy – Warszawa,
Okęcie Terminal Cargo
ul.Wirażowa 35 pok. B 03 02-158 Warszawa
tel.: +48 22 606 68 88, 606 78 87, 606 68 87
fax: +48 22 606 78 88
e-mail: okecie-import@forumltd.com.pl
e-mail: okecie-export@forumltd.com.pl

Zastępca Dyrektora Generalnego /
Dyrektor Oddzialu Lotniczego
Andrzej Skłodowski
andrzej.sklodowski@forumltd.com.pl

Agent Celny: Andrzej Szulc
e-mail: andrzej.szulc@forumltd.com.plAgent Celny: Ilona Zalewska
e-mail: ilona.zalewska@forumltd.com.pl
Oddział Mazowiecki – Błonie

ul. Białuty 33, 05-870 Błonie
tel.: +48 22 725 30 68
fax: +48 22 722 50 32
e-mail: blonie@forumltd.com.pl

Agecja Celna Forum Sp.z.o.o.
Miejsce Uznane w Błoniu, ul.Modlińska 10
Procedury Uproszczone: PL 440000PU0366
Urząd Celny Pruszków Oddział Celny Błonie
kod Oddziału: 445030

Miejsce parkingowe – załadunku:
Lewiczyn 8A, 05-622 Belsk Duży

Dyrektor Oddziału Mazowieckiego/Agent Celny:
Robert Tkacz
e-mail: robert.tkacz@forumltd.com.pl
Agent Celny: Jerzy Sroczyk
e-mail: jerzy.sroczyk@forumltd.com.plAgent Celny: Robert Żurawski
e-mail: robert.zurawski@forumltd.com.pl
Oddział Sudecki – Nysa

ul.Otmuchowska 50, 48-300 Nysa
tel/fax: +48 77 433 77 04
e-mail: nysa@forumltd.com.pl

Kierownik Oddziału Sudeckiego/Agent Celny:
Jadwiga Bąk – Skubańska
e-mail: jadwiga.bak-skubanska@forumltd.com.pl
Agent Celny: Ewa Brożko
e-mail: ewa.brozko@forumltd.com.plAgent Celny: Tomasz Kołodziejczyk
e-mail: tomasz.kolodziejczyk@forumltd.com.pl

Agent Celny: Agata Sawicka
e-mail: agata.sawicka@forumltd.com.pl

Oddział Morski – Gdynia

ul. J. Waszyngtona 34/36 pok. 319, 81-342 Gdynia
tel.: +48 58 621 34 34
fax: +48 58 621 35 23

Dyrektor Oddziału Morskiego: Elżbieta Maj
 Spedytor międzynarodowy: Janusz Siudak
e-mail: janusz.siudak@forumltd.com.plSpedytor międzynarodowy: Piotr Pinker
e-mail: piotr.pinker@forumltd.com.pl

Agent celny: Janusz Ledwoń
e-mail: janusz.ledwon@forumltd.com.pl

Oddział Łódzki Bełchatów

Al. Kard. Wyszyńskiego 7 A, 97-400 Bełchatów
tel 44 / 631 14 36
tel/fax: 44/ 631 15 86
email: belchatow@forumltd.com.pl

Kierownik Oddziału / Agent Celny: Marek Kośka

 

Agent Spedycji: Jarosław Jankowski
e-mail:jaroslaw.jankowski@forumltd.com.pl

Pliki do pobrania