Agencje celne

Oddział Lotniczy – Warszawa, Okęcie Terminal Cargo – Spedycja lotnicza, Agencja Celna

ul. Wirażowa 35 bud. CSL pok. 58
02-158 Warszawa
tel.: +48 22 606 68 88, 606 78 87, 606 68 87
fax: +48 22 606 78 88

e-mail: okecie-import@forumltd.com.pl
e-mail: okecie-export@forumltd.com.pl

Zastępca Dyrektora Generalnego
/ Dyrektor Oddziału Lotniczego:
Andrzej Skłodowski
e-mail: andrzej.sklodowski@forumltd.com.pl

Spedytor międzynarodowy:
Katarzyna Skłodowska
e-mail: katarzyna.sklodowska@forumltd.com.pl

Agent celny:
Ilona Zalewska
e-mail: ilona.zalewska@forumltd.com.pl

Agnieszka Adamczuk
e-mail: agnieszka.adamczuk@forumltd.com.pl

Oddział Morski – Gdynia, Spedycja morska, Agencja celna

ul. J. Waszyngtona 34/36 pok. 319, 81-342 Gdynia
tel.: +48 58 621 34 34
fax: +48 58 621 35 23
e-mail: gdynia@forumltd.com.pl

Dyrektor Oddziału Morskiego:
Elżbieta Maj
e-mail: elzbieta.maj@forumltd.com.pl

Spedytor międzynarodowy:
Janusz Siudak
e-mail: janusz.siudak@forumltd.com.pl
Piotr Pinker
e-mail: piotr.pinker@forumltd.com.pl

Oddział Mazowiecki – Błonie – Agencja celna

ul. Białuty 33, 05-870 Błonie
tel.: +48 22 725 30 68
fax: +48 22 722 50 32
e-mail: blonie@forumltd.com.pl

Agencja Celna Forum Sp.z.o.o.
Miejsce Uznane w Błoniu, ul.Modlińska 10

Procedury Uproszczone:
Urząd Celny Pruszków, Oddział Celny Błonie kod Oddziału: PL 445010

Dyrektor Oddziału Mazowieckiego / Agent celny:
Robert Tkacz
e-mail: robert.tkacz@forumltd.com.pl

Spedytor międzynarodowy
Sebastian Potoł
e-mail: sebastian.potol@forumltd.com.pl

Agent celny:
Jerzy Sroczyk
e-mail: jerzy.sroczyk@forumltd.com.pl
Robert Żurawski
e-mail: robert.zurawski@forumltd.com.pl
Ewa Żurawska
e-mail: ewa.zurawska@forumltd.com.pl

Oddział Sudecki – Nysa – Agencja celna

ul. Otmuchowska 62, 48-300 Nysa
tel/fax: +48 77 433 77 04
e-mail: nysa@forumltd.com.pl

Urząd Celny Opole, Oddział Celny w Nysie

Kierownik Oddziału Sudeckiego / Agent celny:
Jadwiga Bąk – Skubańska
e-mail: jadwiga.bak-skubanska@forumltd.com.pl

Agent celny:
Ewa Brożko
e-mail: ewa.brozko@forumltd.com.pl
Tomasz Kołodziejczyk
e-mail: tomasz.kolodziejczyk@forumltd.com.pl
Agata Sawicka
e-mail: agata.sawicka@forumltd.com.pl

Oddział Wielkopolski – Śrem – Spedycja drogowa

tel: +48 606 218 149
Spedytor międzynarodowy:
Bogumiła Kaczmarek
e-mail: bogumila.kaczmarek@forumltd.com.pl

 

Oddział Łódzki Bełchatów

Al. Kard. Wyszyńskiego 7 A, 97-400 Bełchatów
tel 44 / 631 14 36
tel/fax: 44/ 631 15 86
e-mail: belchatow@forumltd.com.pl

Kierownik Oddziału / Agent celny:
Marek Kośka
e-mail: marek.koska@forumltd.com.pl

Spedytor międzynarodowy:
Jarosław Jankowski
e-mail: jaroslaw.jankowski@forumltd.com.pl